Menu
trading7club.com
Buy banner here for $80/week - Only 1 slot
 
Buy banner here for $75/week
winza.cc cooldino.io hyipola.com
Buy banner here for $75/week

Buy banner here for $40/week
hyipola.com
Teraz zawsze i wszędzie możesz zbierać energię i wymieniać ją na nagrody ze Świata Red Bulla. Zbieraj energię, odbieraj nagrody!
Wystarczy ściągnąć bezpłatną aplikację i zarejestrować się.
Jak zbierać energię?
 • wpisując kody z puszek
• korzystając z telefonu w Red Bull MOBILE
• bywając na imprezach Red Bulla i odbierając Vouchery na energię
• chwaląc się aktywnościami na Facebook'u
• korzystając z aplikacji RedBull.com
• zapraszając znajomych do Red Bull MOBILE Collect
Nagrody ze Świata Red Bulla:
1. Karuzela nagród – wybierasz nagrody rzeczowe (kolekcja ubrań Red Bull Racing, sprzęt sportowy, itp), nagrody cyfrowe (muzyka, dzwonki, tapety, aplikacje, cyfrowe autografy, itp), nagrody przygodowe (przeloty samolotami klasy Air Race, przejazdy samochodami sportowymi i spotkania z gwiazdami sceny Red Bulla).
2. Nagrody gwarantowane – dodatkowa energia po osiągnięciu każdego poziomu aż do 50%, zaproszenia do specjalnej strefy na imprezach, darmowy Red Bull, wstęp do najlepszych klubów muzycznych.
3. Prezenty niespodzianki – za aktywność i z zaskoczenia możesz wygrać np. wyjazd do siedziby Infiniti Red Bull Racing w Milton Keynes.
Dzień bez limitów w Red Bull MOBILE. Wybierz taryfę Red Bull MOBILE Energy - co miesiąc otrzymasz Pakę Energii, a za każdy zarejestrowany kod z puszki Red Bulla Dzień bez limitów czyli darmowe rozmowy, SMS-y i Internet.
Akcje specjalne – to dodatkowy sposób zbierania energii. Raz, może wymagać aktywności z Twojej strony, innym razem energia spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba.
Każdy Uczestnik Red Bull MOBILE Collect posiada swoje konto z pełną informacją o ilości energii, nagrodach, zbliżających się wydarzeniach.
Aplikacja jest wyposażona w funkcje ułatwiające korzystanie z Red Bull MOBILE Collect:
• skaner kodów – kody z puszek i Voucherów na energię możesz zarejestrować skanerem (dostępny tylko dla obsługiwanych urządzeń),
• informacje push – otrzymujesz na bieżąco informacje o wszystkich wydarzeniach w programie.

Post a Comment Blogger

 
Top